Krakowskie Smoki

Klub Krakowskie Smoki to grupa młodych ludzi, których celem jest tworzenie, promowanie i organizowanie wydarzeń w ramach szeroko pojętej fantastyki.

 

Obecnie działania klubu koncentrują się w szczególności na czterech projektach: wydawaniu magazynu „Smokopolitan”, sobotnich spotkaniach klubowych oraz organizowaniu dwóch corocznych konwentów: Smokon i Serialkon.

 

Zapraszamy wszystkie osoby pragnące poznać nowych ludzi, pracować społecznie na rzecz rozwoju fantastyki w naszym mieście i mieć z tego mnóstwo radości!

 

Spotkania klubu odbywają się w każdą sobotę w Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie (ul. Rajska 12, wejście od ulicy Szujskiego) w godzinach od 11:30 do 15:30. Podczas spotkań uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w wydarzeniach programowych – konkursach, prelekcjach oraz dyskusjach i spotkaniach z autorami polskiej fantastyki. W czasie spotkań klubowych można również zagrać w jedną z wielu gier planszowych, poprowadzić lub rozegrać sesje RPG czy wypożyczyć książkę z klubowej biblioteczki.

 

Szczegóły dotyczące działalności klubu, tematy najbliższych spotkań oraz informacje o tym, co zrobić, by stać się jego członkiem, znajdziecie na stronie głównej klubu.